HTSS logo

Zimní finále HTSS za námi

Poslední víkend v lednu se Praha stala dějištěm veliké herní arény, kterou jsme v rámci LanCraftu vybudovali v obchodním domě Šestka. Na 4.000 lidí se zde o víkendu setkalo, hrálo, soutěžilo a bavilo se. Mezi nimi pak soupeřili v letošním finále nejlepší hráči ze zapojených škol HTSS.

Letos poprvné probíhalo HTSS v rámci celé České republiky. V Praze se tak o víkendu setkalo nejlepších 12 hráčů, kteří měli možnost v rámci naší soutěže poprvé ozkusit i jiné soupeře, než jen ze své školy. A herní aréně, která byla od ranních hodin narvaná hráči, měli Hearthstoňáci vyhrazené vlastní místo - 12 herních notebooků MSI bylo připraveno právě pro ně. Na nich mohli nerušeně (tedy pokud pomineme všeobecný ruch) soustředit svou pozornost na Hearthstone a co nejlepší výkony a co nejméně missnutí lethalů.

Celý turnaj se odehrál Double Elimination systémem s BO5 zápasy. Nejlepším hráčem celého turnaje se stal  Lukáš "onekiller" Vaněk z Olomoucké v Brně  - až na jediný zápas v celém turnaji, všechny své soupeře porazil s výsledkem 2-1. Lukáš "onekiller" Vaněk také velmi překvapil svým lineupem, který se skládal z Topsy Turvy Priesta, Mecha"thun Warlocka, Hakkar Druida a Double OTK Paladina. V samotném finále se utkal s Jakub "Arq1tan" Coufalikem z Gymnázia Špitálská, který si po prohře v semifinále WB připsal 3 výhry v LB a stal se tak 2. nejlepším hráčem HTSS sezóny. 3. místo připadlo Martinovi "Amidal" Eflerovi z Gymnázia Mimoň.

Všem 3 hráčům gratulujeme a těšíme se na viděnou v květnu v Brně na Animefestu na hlavním finále současné HTSS sezóny!

Konečné pořadí 1. finále 4. sezóny HTSS:

  • 1. místo: Lukáš "onekiller" Vaněk
  • 2. místo: Jakub "Arq1tan" Coufalik
  • 3. místo: Martin "Amidal" Efler
    • herní myš Abyssus od Razer
    • selfie tyč od OC6
    • 500 Kč

Hráči na 4. - 12. místě také na finále získali za svou kvalifikaci 500 Kč.

Škola: 4. sezóna 1. finále

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 13. 2. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone