HTSS logo

Turnaj v Pardubicích proběhl v pohodové atmosféře

Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Pardubicích se stala první pardubickou školou, která měla tu čest zapojit se do Hearthstone turnaje středních škol. Mezi návštěvníky školy se našlo 10 studentů, kteří Hearthstonu fandí a ti spolu připravili turnaj, jehož 3 nejlepší hráči se mohli radost z věcných cen a 2 postupových míst na republikové finále.

Ve vyhrazené učebně se v poslední den před víkendem sešli studenti k Hearthstone turnaji. Protože se mezi nimi nacházeli hráči zkušení i spíše nováčci, přišla jako první na řadu tvorba balíčku a plánování strategie, se kterou hráči do turnaje zamíří. V turnaji se tak objevili kromě běžných decků i ty odlehčené, jako Murloc Paladin nebo Murloc Shaman. Ne každý šel tak tvrdě po výsledků a bylo příjemné sledovat, že se hráči hrou především stále baví :).

S celým turnajem se nejlépe popasoval Jakub "Jakubp99" Pešek, který celým DE turnajem až do finále WB kráčel s výhrami 2-0. Spolu s ním se v grandfinále ukázal Patrik "Prochy" Proch. Tito 2 hráči se utkali nejprve ve finále WB, kde Prochy svému soupeři uštědřil porážku 2-0. Jakubp99 si pak zachránil svou kůži ve finále LB, kde se setkal s hráčem William "ThionFailer" Lenk, který se nějakou dobu pohyboval na české soutěžní scéně. Právě tyto hry pak účastníci vyhodnotili jako nejzajímavější a nejnapínavější z celého turnaje. Každopádně Jakubp99 dokázal těsně zvítězit a na konci dne stanul opět proti Prochymu. Tentokráte už vše vypadlo mnohem vyrovnaněji a i když Jakubp99 prohrával od začátku 0-1, dokázal tuto sérii dovést do vítězného konce 3-2.

Vítězové turnaje na SOŠ a SOU Labská:

  • 1. místo: Jakub "Jakubp99" Pešek
    • PC hra Spec Ops: The Line od Gamlery.cz
    • plyšová figurka Lucky od MSI
  • 2. místo: Patrik "Prochy" Proch
  • 3. místo: William "ThionFailer" Lenk
    • herní časopis od SCORE

Škola: Labská SOŠ a SOU Pardubice

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 16. 2. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone