HTSS logo

Třípatrová LAN párty na pražském gymnáziu

Hraní na školách už dávno není výstředností. Dávno je pryč doba, kdy se hrám věnovali vysloveně nerdi, na které jejich okolí koukalo na ty divné. Dnes je tomu naopak? Neznáte Hearthstone, LoLko či CSko? Jste vy ti divní :). Teprve včera jsme se vrátili z naší 2. letošní školní LAN párty, která tentokráte proběhla v Praze a které se účastnilo téměř 70 hráčů!

Gymnázium Postupická na HTSS

Chvíli po páté hodině jsme v pátek úspěšně dorazili s naloženým autem na  gymnázium Postupická, kde nás již očekával hlavní pořadatel lanky, student posledního ročníku, Sam Sadovský. Při vykládání auta se k nám seběhla kopa dalších studentů, kteří nám pomohli v rychlosti vyložit veškeré naše věci a donést do nám vyhrazené třídy. Přeci jenom, nosit se se vším do 4. patra by dalo chvíli pořádné práce...

Celá akce se odehrávala rozložená do 3 podloží v rámci celé školy. V přízemí probíhal check-in všech zúčastněných, v 1. patře byly vyhrazené 2 místnosti s velkým promítacím plátnem pro hráče Fify a 3. patro bylo celé určené pro počítačovou lanku. Nám byla pro HTSS vyhrazená celá jedna místnost, kde jsme připravili Fujitsu notebooky, připravili ceny a kolem sedmé hodiny jsme odstartovali první zápasy turnaje.

HTSS turnaj

K našemu velikému překvapení se na turnaj jako první dostavila pětice studentek. I když Hearthstone hraje hodně holek, vždycky bývají v menšině, tady tomu bylo ale naopak. Spolu s dalšími studenty byli účastníci rozděleni do 2 skupin, ze kterých po vzájemných bojích 2 nejlepší postoupili do play-off.

Vítězem celého turnaje se nakonec stal papouch, který za celý turnaj neprohrál jediný zápas.

HTSS - nejlepší hráči turnaje

Škola: Gymnázium Postupická

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 10. 1. 2016

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone