HTSS logo

SPoSŠ - prvotní škola v naší soutěži se opět zapojuje

Jeden z našich posledních turnajů před prvním letošním finále nás zavedl opět do České Lípy, na Soukromou podnikatelskou střední školu. V pro nás již tradičních prostorách jsme ve společnosti tamějších studentů strávili příjemné dopoledne plné her. A nejenom těch v Hearthstonu.

Útulnou učebnu s počítači a nainstalovaným Heartstonem jsme obsadili krátce před osmou hodinu. Pustili jsme se do posledních příprav - připravit stoly pro VIP finálová místa s MSI noťasy a Yenkee myškami a už jsme jen čekali na příchod všech hráčů. Malým rébusem pro nás byl na stropě umístěný projektor, ke kterému jsme nemohli najít ovladač. Když jsme začali řešit, jak ho zapneme, začali se trousit do třídy hráči. Nás tak zachránil nejvyšší student, kterému stačilo lehce natáhnout ruku a projektor nám zapnul :).

Při našem průzkumu před turnajem jsme si troufnuli vytipovat hráče favorizované na postup a tak jsme s očekáváním sledovali, jak celé klání na SPoSŠce dopadne. Jeden z našich hledáčků jsme zacílili na hráče Kr1s98. Ve svém prvním zápase postoupil, leč ne příliš přesvědčivě, s výsledkem 2-1. Pak však pokračoval spanilou jízdou až do finále WB, kde jen potvrdil svou formu výhrou 2-0. Další ze sledovaných hráčů byl MasterSchifu. Ten sice od začátku turnaje neprohrál jediný zápas, nicméně osudným se mu stalo setkání právě s Kr1sem ve finále WB, kde prohrál. Třetici vyvolených pak uzavřel hráč Reiko. Pokud bychom o něm nic netušili, byl by to jen další z hráčů. Prohrál hned ve svém prvním zápase a spadl do LB. Jenže... Jeho prohra byla s Kr1sem, kde mu jako jediný soupeř dokázal jednu hru sebrat. V LB pak předvedl nádhernou cestu, kdy 5 výhrami za sebou, včetně porážky MasterSchifa, došel až do grandfinále proti Kr1sovi. V něm se zopakovala situce z jejich prvního zápasu turnaje s výsledkem 2-1.

Kr1s a Reiko tak získali možnost zastoupovat svou školu na republikovém finále v Šestce.

Vítězové turnaje na Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa::

  • 1. místo: Kryštof "Kr1s98" Dufek
  • 2. místo: Jirka "Reiko" Kukelka
    • PS3 hra Battlefield: Hardline od Comgad
  • 3. místo: Kryštof "MasterSchifu" Marčal
    • herní časopis od SCORE

Škola: Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 19. 1. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone