HTSS logo

Hearthstone turnaj středních škol opět zavítal do Brna, tentokrát na Gymnázium Křenová

Gymnázium Křenová není první brněnská škola zapojená do HTSS, ovšem je první, na které jsme osobně nebyli. Studenti se turnaje chopili a vše připravili sami pouze s naší dálkovou pomocí.

Plánovaný start turnaje byl na devátou hodinu ranní. Studenti se tedy po osmé hodině začali scházet v předem domluvené učebně, aby mohli včas vyřešit veškeré formality, ale také aby se mohli připravit na nadcházející turnaj.
V prvním kole turnaje se proti sobě postavili Ondřej Buňka a Šimon Roubal. Zprvu Ondra prohrával, ale pak se mu podařilo celou sérii otočit z 0-1 na 2-1. Další zápas prvního kola bylo duo Oskar Klíma proti Adamovi Saviolovi, ve kterém si Oskar bezproblémově ukořistil vítězství 2-0. Z prvního kola postoupil díky freewinu také Vojta Konečný.

V boji o 3. místo se utkal Adam s Vojtou, zápasy jako Aggro Warrior proti Murloc Shamanovi byly opravdu zajímavé. Nakonec Vojta ukázal, že při trošce dobrého RNG a skvělému taktizování se dá vyhrát i s něčím jiným, než s top tier balíčky. Vojta si tedy mohl užívat své zasloužené třetí místo, které si svými balíky vysloužil.

Ve finále se utkali Ondřej a Oskar, jejichž zápasy byly opravdu vyrovnané. Oskar, i přes to, že hrál dva budget balíčky, neustále ukazoval, že si svůj postup do finále opravdu zasloužil, protože Ondrovi nedal nic zadarmo. Málem i vyhrál, ale v jeden zlomový bod se Ondřej dostal zpět do sedla a Oskara porazil 2-1.

Všichni hráči říkali že se jim turnaj velice líbil.

Výherci na Gymnáziu Křenová v Brně:

  • 1.místo: Ondřej Buňka
    • Černé tričko Rainbow Siege Six od LanCraft
  • 2.místo: Oskar Klíma
  • 3.místo: Adam Saviola

Škola: Gymnázium Křenová

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Daniel Sklenář, 30. 7. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone