HTSS logo

Plzeň hostila Hearthstone turnaj

HTSS je soutěž, která nyní hýbe světem. Světem středních škol. Určitě jste již četli některý z našich článků k turnajích, které nyní probíhají v Libereckém kraji. Pořadatelé se ale netají s tím, že je oslovují školy z celé České republiky, jejichž studenti by již teď chtěli turnaj na své škole uspořádat.

HTSS turnaj v Plzni

A tak, vedle kvalifikačních turnajů v aktuální 2. Sezóně HTSS, můžeme sledovat i probíhající turnaje na dalších školách ze všech koutů naší země. Ten první se odehrál toto pondělí v Plzni, na Středním odborném učilišti elektrotechnickém. I když se jednalo jen o přípravný turnaj, zájem studentů o turnaj byl veliký – zúčastnilo se 47 hráčů, což je dosavadní rekord v aktuální sezóně.

Velmi vstřícný přístup ukázala i škola, která nejen turnaj povolila, ale zajistila i velké množství cen pro zúčastněné studenty. Mezi cenami samozřejmě nechyběli i věcné ceny od organizátorů HTSS, v turnaji bylo tedy rozhodně o co hrát.

HTSS - Plzeň

Vše vypuklo v obvyklých 8 hodin ráno, kdy se do jedné z počítačových učeben začali scházet hráči. Podle předběžných registrací se očekával vysoký počet, ale že toto číslo dosáhne 47, čekal málokdo. Pořadatelé z řad studentů za pomoci lidí z HTSS týmů tak byli postaveni před nelehký úkol – na 20 počítačích zajistit hladký průběh velikého množství zápasů v základních skupinách.

Po počátečním rozkoukání vše nabralo správný směr a chvíli po 12. hodině tak započalo play-off. To nakonec vyústilo ve finálové zápasy, ve kterých kupodivu nefigurovali počáteční favoriti. Vítězem celého turnaje se tak stal Filip Důchovec, který ve finále porazil Tomáše Čelakova 2-1.

HTSS - předávání cen

Další z přípravných turnajů HTSS se odehraje v Praze již příští týden. A co vy, chcete na vaší škole uspořádat turnaj v Hearthstonu? Je to jednoduché, stačí postupovat podle instrukcí pořadatelů (http://hsfan.tiscali.cz/clanky/herni-system-hearthstone-turnaje-strednich-skol/1/).

Škola: Střední odborné učiliště elektrotechnické

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: martin Hlušička, 8. 1. 2016

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone