HTSS logo

Nová sezóna HTSS začíná

HTSS je opět tady. Opět tak dostávají studenti a studentky středních škol možnost utkat se v počítačové hře Hearthstone o titul nejlepšího hráče středních škol. Letos nás čeká řada novinek, které, věříme, potěší řadu z vás. Tak pojďme na to!

HTSS - start sezóny

Registrace do HTSS

Chodíte na střední školu a rádi byste, aby se na vaší škole HTSS turnaj uskutečnil? Je to skutečně jednoduché - vyplňte registrační formulář (na hlavní stránce je to obrázek Hearthstone karty v pravém horním rohu) s vaším kontaktem. My se vám nejpozději do jednoho dne ozveme a začneme s vámi turnaj na vaší škole připravovat.

Průběh sezóny

Sezóna se skládá z kvalifikačních turnajů, které probíhají na zúčastněných školách a následného finále. Aktuální sezóna běží v prosinci a v lednu, kdy se 26. - 27. ledna uskuteční finále pro zúčastněné školy. Finále proběhne v Praze v OC Šestka a podrobnější informace zveřejníme v průběhu prosince.

Z každé školy se mohou finále zúčastnit vždy 2 nejlepší hráči.

O co hrajeme

Ve školních turnajích budou moci nejlepší hráči vyhrát vždy menší ceny od našich partnerů, jako jsou herní trička, figurky, hry a další věcné ceny s herní tématikou. Ceny na samotné finále vám představíme v průběhu sezóny, určitě se ale máte na co těšit :).


Teď už ale hurá na to! Přihlaste svou školu, pokud máte nějaký dotaz, koukněte na časté dotazy, nebo nám napište na naší FB stránce.

Na viděnou na vaší škole! :)

Autor: Lukáš Vobecký, 30. 11. 2018

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone