HTSS logo

Na Budějovickém gymnáziu Jana Valeriána Jirsíka se hraje Hearthstone

Ve středu, 23. ledna, se v Českých Budejovicích konal první turnaj soutěže HTSS. Místem konání se stalo gymnázium Jana Valeriána Jirsika. Z původní odhadované účasti 20 hráčů nakonec na turnaj dorazila pouze polovina, kdy se na účasti hodně projevila indispozice maturitního ročníku a další naplánované mimoškolní aktivity s blížícím se koncem pololetí.

Turnaj, oproti běžnému zvyku na školních kolech, se odehrál formou jednoduché eliminace (SE). 10 hráčů bylo random losem rozlosováno a turnaj mohl začít. Favoritem celého turnaje v Hearthstonu byl bezesporu hráč Roman "GeeZ" Měšťan, který prošel přes své soupeře, jak se říká, jako nůž horkým máslem. Jeho výsledek 2-0 v každém zápase znamenal jeho jasné vítězství a roli šampióna na gymnáziu. Druhé postupové místo na finále pak získal Honza "Krtek88" Pražák.

Celý turnaj se odehrál v pohodé atmosféře s příznakem pospíchání. Na hráče tlačil čas, kdy turnaj bylo potřeba odehrát a tak nakonec nedošlo na DE podobu turnaje. Vše však bylo v pořádku zvládnuto, po skončení turnaje došlo na předání cen, kdy největší roli sehrál plyšový dráček Lucky od MSI, jehož novým majitelem se stal vítěz turnaje Roman.

Vítězové na Gymnáziu Jana Valeriána Jirsíka:

  • 1. místo: Roman "GeeZ" Měšťan
    • herní časopis SCORE
    • figurka Lucky od MSI
  • 2. místo: Honza "Krtek88" Pražák.
  • 3. místo: David "DEJV" Babka

Škola: Gymnázium J. V. Jirsíka

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 25. 2. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone