HTSS logo

I Mimoňské gymnázium vysílá své 2 hráče na finále

Pár dní před Štědrým dnem jsme vyrazili do nedaleké Mimoni, kde se nachází gymnázium, které v minulosti už HTSS hostilo. 9 hráčů, kteří dali Hearthstonu přednost před již volnější výukou a vánočními školními aktivitami spolu s námi strávilo kolem 5 hodin, ve kterých jsme získali další 2 postupující na republikové finále. 

2 sezóny zpátky, když se v Mimoni HTSS pořádalo naposledy, skončil na 4. místě student Martin Efler. Ten nyní, již o 2 roky starší, se rozhodl být naší spojkou na své škole a pomoci Hearthstone turnaj připravit. Na škole nás přivítala příjemná paní ředitelka, domluvili jsme vše potřebné a kolem půl deváté jsme byli vpuštěni do učebny informatiky. Turnaj se tentokráte odehrával kvůli nastavení sítě na vlastních zařízeních studentů, které jsme doplnili do naše MSI notebooky s myšmi a sluchátky Yenkee. Hráči se tedy rozesadili po volných místech, vybraná čtveřice zasedla na našich VIP místech a turnaj mohl začít.

Martin Efler hrající pod nickem Amidal, který byl jediným hráčem, který se účastnil i minulého turnaje, byl hlavním favoritem na postup na finále. Bez větších problémů prošel přes WB a v grandfinále svou dominanci pak potvrdil. Druhým postupujícím se stal Jan "Janoslav" Pospíšil. Ten postupoval bez jediné porážky až do finále WB, kde 1-2 prohrál právě s Amidalem. Finále LB pro něj bylo oddychovkou a následně dostal možnost vrátit Martinovi porážku. Bohužel, zvládl mu pouze opět sebrat jeden zápas a skončil tak na 2. postupovém místě.

Vítězové turnaje na gymnáziu v Mimoni:

  • 1. místo: Martin "Amidal" Efler
    • herní časopis od SCORE
    • PC hra Planescape: Torment od Comgad
  • 2. místo: Jan "janoslav123" Pospíšil
  • 3. místo: Bilguun "FejkTypek" Munkhbaatar

Škola: Gymnázium Mimoň

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 21. 12. 2018

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone