HTSS logo

HTSS zamířilo do Příbrami

Republikové finále HTSS se nám nezadržitelně blíží. Už příští víkend se v Praze v OC Šestka utkají nejlepší hráči ze svých škol a zahrají si o titul nejlepšího hráče HTSS. Před pár dny se tak k účastníkům přidali další 2 hráči z Příbramy, z místního Gymnázia pod Svatou Horou.

S menším zpožděním spožděním minulé úterý začal turnaj pro skupinu Hearthstone nadšenců v půl desáté odpoledne. Vale tak dostala výuka a ve vyhrazené učebně se místní studenti utkali o ceny od našich partnerů a 2 postupová místa na republikové fignále. Protože se turnaje účastnilo méně studentů, zvolili jsme hned od prvního kola formát zápasů na 3 vítězné a samozřejmě Double Bracket. 

Horní část pavouka byla jasnou cestou pro dva ze zúčastněných. V horní části WB tak kolo za kolem postupoval do finále Jan "Oslauf10" Šlauf, v té dolní části WB pak Zdeněk "Zdendakro" Procházka. Velmi těsné finále ve WB znamenalo vítězstvím 3-2 postup do grandifnále pro Zdeňka, který si tak zajistil postup na republikové finále.
V Losers Bracketu si pak Jan střihnul jasnou výhru 3-0 proti Bephimu, kterého už stejným způsobem porazil v druhém kole WB. Konečné finále se pak odehrálo téměř shodně, jako finále WB a skončilo celkovým vítězstvím Zdeňka. Se Zdeňkem i s Janem se tak setkáme příští týden v Praze na konečném finále HTSS.

Vítězové na Gymnáziu pod Svatou Horou:

  • 1. místo: Zdeněk "Zdendakro" Procházka
  • 2. místo: Jan "Oslauf10" Šlauf
  • 3. místo: Bedřich "BephiCZ" Philipp

Škola: Gymnázium pod Svatou Horou

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 16. 1. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone