HTSS logo

HTSS na gymnáziu v Jilemnici se chtěl účastnit i učitel

Hearthstone turnaj středních škol, který proběhl v pátek 11. prosince, byl vyjímečný snad v každém směru. Jednalo se o historicky první turnaj, který se odehrál jen na noteboocích, kterými je zdejší počítačová učebna vybavena a poprvé se také HTSS turnaj odehrál v odpoledních hodinách. Další nej náleží počtu hráčů, který byl minimální, turnaje se zúčastnilo pouhých 7 hráčů. Možná právě proto byl vznesen dotaz, zda by si v turnaji nemohl zahrát i jejich učitel. Ten totiž Hearthstone hraje a to velmi dobře. 

HTSS - Jilemnice

Přestože samotného turnaje se učitel samozřejmě účastnit nemohl, vrátil se ke své profesi a Hearthstone "vyučoval". Po každém zápase hráčům radil, jak se příště mohou zlepšit a byl přítomen po celou dobu turnaje. Takového pedagoga by rozhodně měla mít každá škola!

Gymnázium Jilemnice - účastníci

Ze 7 hráčů vzešli, stejně jako v ostatních turnajích, 2 finalisté, kteří budou svou školu zastupovat na okresním finále v Semilech. Vzhledem k nízkému počtu škol na okrese mají hráči vysokou pravděpodobnost, že se probojují i do krajského kola, zvláště pak pod vedením svého učitele.

HTSS Jilemnice - Top3 hráči

Vítězové turnaje gymnázia v Jilemnici:

Škola: Gymnázium a SOŠ Jilemnice

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: martin Hlušička, 29. 12. 2015

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone