HTSS logo

HTSS - druhé finále 4. sezóny

První letošní finále, konané v OC Šestka, už máme úspěšně za sebou. Teď nás čeká druhé, které pozve nejlepší hráče HTSS na největší tématickou akci u nás, na Animefest do Brna. Na hráče čekají finanční i věcné výhry a mimojiné i nově komentované zápasy.
 

Během školního roku 2018 / 2019 se odehrálo několik desítek turnajů na středních školách po celé České republice. Nejlepší hráči z těchto turnajů získali možnost reprezentovat svou školu na obou sezónních finále. 12 nejlepších hráčů teď přijede na Animefest, kde se v turnaji utká nejen o finační ceny a věcné ceny. Na 2 nejlepší hráče čeká postupové místo na grandfinále, které se uskuteční na konci června. 

Brněnské finále - 25. května 2019

  • Formát turnaje - základní část: SWISS, 4 kola
  • Formát turnaje - play-off: 4 nejlepší hráči ze Swissu postupují do SE play-off
  • Formát zápasů: BO5, Standard
  • Začátek turnaje: sobota, 12:00
  • Stream z finále: https://www.twitch.tv/czechcloud

Grandfinále

Na konci června se v Praze uskuteční grand finále pro 4 nejlepší hráče,kterými jsou 2 finalisti z Pražského finále (v OC Šestka) a 2 finalisti z Brněnského finále (Animefest). Finále se odehraje v sídle e-sport týmu eSuba, bude plně streamované s komentářem nejznámější Hearthstone osobnosti u nás Petra "CzechCloud" Žaluda.

Další 4 místa budou určena pro nejlepší 4 hráče z online kvalifikace, která bude otevřená všem dosavadním účastníkům HTSS v aktuální sezóně. Pokud mezi ně nepatříte, ještě máte pár týnů čas na zapojení vaší střední školy - kontaktujte nás a my vám pomůžete turnaj připravit i na vaší škole.

Na konečného vítěze celé letošní sezóny čeká luxusní herní křeslo od našeho partnera DX Racer.

Pozvánku na završení celé letošní soutěže můžete už nějakou dobu slyšet i vy na rádiu Evropa 2. Finalisti se tak během finálových zápasů mohou těšit na pozornost velké části veřejnosti, uděláme z nich menší celebritky :).

Autor: Lukáš Vobecký, 24. 5. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone