HTSS logo

Hearthstone ovládl českolipské Gymnázium

Českolipské gymnázium má v pořádání turnajů v počítačových hrách dlouholetou zkušenost. Nebylo tedy překvapením, když se připojilo i k druhé sezóně HTSS.

Fotka účastníků

Ve čtvrtek 10. 12. od ranních hodin do počítačové učebny proudily davy studentů, soutěžících i diváků, které zcela přirozeně turnaj na jejich škole zajímal. Mezi diváky jste mohli zahlédnout i vyučující, kteří se zajímali o to, jak se jejich studentům v soutěži daří. O titul se pak utkalo 39 studentů, jimž nová počítačová učebna téměř nestačila, zvláště pak v kombinaci s velkým počtem studentů - diváků.

Studenti byli, stejně jako v minulých turnajích, rozděleni do skupin po 4 - 5 hráčích a do play-off postoupili vždy dva nejlepší z nich. Tentokrát hráčům přišly vhod připravené časopisy Score a svačina od Fine Gusto. Kvůli technickým problémům s připojením na battlenet se totiž zápasy jedné ze skupin zdržely zhruba o hodinu. I přes toto zdržení bylo tempo turnaje svižné a brzy odpoledne se započal souboj o finálová místa. Kromě postupu do krajského kola, kde budou dva nejlepší hráči reprezentovat svou školu, byly pro vítěze připraveny zajímavé ceny. Vítěz obdržel hru od Comgadu a ABC Data, druhý finalista si pak odnesl triko Watch Dogs a hru od muve.cz. Poslední odměnou pro třetí místo byla Alienware podložka pod myš.

Fotka výherci

Vítězové turnaje na Gymnáziu v České Lípě:

  1. místo: Roman "lestinar" Leština
  2. místo: Jakub "wertigocz" Salavec
  3. místo: Radim "Nexonic" Fojtů 

Škola: Gymnázium Česká Lípa

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: martin Hlušička, 18. 12. 2015

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone