HTSS logo

Gymnázium v Uherském Hradišti dává zelenou Hearthstonu

4. ledna se nám sešly v rámci HTSS 2 školy z okresu Uherského Hradiště. O gymnáziu ve Starém Městě jsme vás již informovali, nyní je čas podívat se na druhý odehraný turnaj a to také na gymnáziu, tentokráte ale přímo v Uherském Hradišti.

Turnaj v Uherském Hradišti patřil k těm menším. V počítačové učebně se se v odpoledních hodinách (možná i to způsobilo menší účast hráčů) sešlo 7 studentů. Začátek probíhal v klasickém duchu - seznámit hráče s pravidly, přihlášením do turnaje na ESL, vygenerováním pavouka a šlo se na to. Možn právě proto, že turnaj probíhal v odpoledních hodinách, se sešli opravdoví fanoušci Hearthstonu a tak i po té, co studenti z turnaje nevypadávali z turnaje, zůstali dál na místě, sledovali své soupeře a fandili.

Play-off turnaje se stalo snadnou cestou pro Kubu "Noko" Kubiluse. Ten prošel turnaje, takříkajíc jako nůže horkým máslem. Kromě samotného finále, kde zvítězil 3-1, neztratil v celém turnaji jediný zápas. Druhým postupujícím na finále sezóně, které se uskuteční na konci ledna v OC Šestka, se stal Pepík "Jenda" Pepíno. Ten ve 2. kole WB prohrál 0-2 právě s Kubou. V LB však zabral a dokáčel až do grandfinále. V něm se mu podařilo proti Kubovi zvítězit v jednom ze zápasů, ve zbylých však na svého soupeře nestačil a skončil na 2. místě.

Vítězové turnaje na Gymnáziu Uherské Hradiště:

  • 1. místo: Jakub "Noko" Vejrosta
  • 2. místo: Jan "Jenda200" Zajíc
  • 3. místo: David "Veformedkys" Tinka
  • 4. místo: Jan "Blink" Riedl
    • herní časopis od SCORE

Škola: Gymnázium Uherské Hradiště

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 15. 1. 2019

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone