HTSS logo

Euroškola po roce opět v turnaji HTSS

Po prvním roce, kdy Euroškola zaznamenala největší účast v naší soutěži s 35 hráči, došlo v loňském roce k lehkému útlumu. 17 hráčů byl znatelný pokles, kdy veliké množství hráčů školu opustilo a my tak museli počkat na novou krev. Ta přišla v aktuálním turnaji, kdy při účasti 26 hráčů jsme počítačovou učebnu zaplnili do posledního volného místa.

HTSS - Top16 na Euroškole

Mezi účastníky turnaje nemohl chybět barnycz, který v obou předešlých ročnících postoupil do finálových kol. Ve 2. sezóně skončil dokonce na 2. místě. Letošní rok mu štěstěna ale moc nepřála a v turnaji skončil už v prvních kolech play-off. Jak už jsme se přesvědčili na dřívějších turnajích, letošní sezóna je pohřebištěm favoritů soutěže.

O turnaj na Euroškole se postaral letošní maturant Jakub Slavík, který od prvního ročníku patří mezi pořadatelský tým HTSS. Turnaj tak díky jeho přičinění probíhal od začátku bez nejmenších zádrhelů. Mezi studenty jsme tentokráte mohli najít i 2 studentky, díky kterým se i my můžeme zařadit k tvrzení, že i holky hrají soutěžně počítačové hry :).

HTSS - učebna na Euroškole

Díky hladkému průběhu turnaje jsme se tentokráte dočkali finálového zápasu poměrně brzy. Už po 4 hodinách trvání turnaje došlo k poslednímu duelu, ze kterého úspěšně vyšel student Martin Bartoníček, hrající s nickem MartinB. Ten v turnaji skončil se skórem 6-0 (13-1 na malé zápasy), kdy prohrál jen jeden zápas. Jeho soupeřem byl ve finále Tomáš Patočka, který spolu s Martinem bude Euroškolu zastupovat na okresním finále České Lípy.

Na výherce už tradičně čekala kupa cen od našich partnerů - PS4 hra MXGP2, časopis SCORE, herní triko nebo myš k notebooku od Yenkee. Pro všechny účastníky jsme měli samozřejmě připravené také záložky do knížek a bločky, obojí s motivem Hearthstonu.

HTSS - Výhry na Euroškole

Vítězové turnaje na Euroškole v České Lípě:

  • 1. místo: Martin Bartoníček
    • Poukázka na Hellspy
    • Triko RainboxSix Siege
    • Pohlednice Guild Wars 2
  • 2. místo: Tomáš Patočka
  • 3. místo: Jiří Lukeš

Škola: Euroškola Česká Lípa

Turnaj: Odkaz

Fotogalerie: Odkaz

Autor: Lukáš Vobecký, 22. 2. 2017

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone