HTSS logo

3. sezóna HTSS je za dveřmi

HTSS, Hearthstone turnaj středních škol, má za sebou již 2 ročníky. V prvém jsme se zaměřili pouze na okres České Lípy, ve druhém jsme soutěž rozšířili na celý Liberecký kraj a nyní je čas povědět si, co nás čeká za novinky v nové sezóně - ve 3. ročníku HTSS.

Banner - zahájení 3. sezóny HTSS

Časový harmonogram

3. sezóna HTSS vypukne 1. ledna 2017. Tímto dnem začnou první kvalifikační turnaje na školách, po kterých budou následovat okresní a krajská finále a samozřejmě samotné finále 3. sezóny HTSS.

Zahrnuté kraje

V nové sezóně se HTSS rozšiřuje na celkem 3 kraje

  • Liberecký kraj
    • S Libereckým krajem jsme se již setkali v minulé sezóně a patří do něj okresy Česká Lípa, Semily, Jablonec nad Nisou a Liberec.
  • Ústecký kraj
    • Celkem 7 okresů patří do našho nového kraje - Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice a Ústí nad Labem. Ústecký kraj nabízí dvojnásobný počet obyvatel a s tím i větší množství škol a nových talentů Hearthstonu, na které se můžeme těšit.
  • Hlavní město Praha
    • Největší město, které samo nabízí 10 městských částí, více než se rovnajícím samostatným okresům. Utkání v Praze budou samy o sobě velikou výzvou pro všechy zúčastněné.

Pro všechny ostatní kraje platí možnost účastnit se HTSS v rámci přípravných turnajů. V nich vám pomůžeme s plnohodnotným Hearthstone turnajem na vaší škole jako u ostatních turnajů, dodáme vám i ceny, jen s tím rozdílem, že pro nejlepší hráče neplatí postup do vyšších kol soutěže.

Registrace do 3. sezóny

Už nyní můžete svou školu přihlásit do 3. sezóny HTSS. A stačí k tomu velmi málo - vyplňte registrační formulář. My se vám následně ozveme a společně naplánujeme turnaj na vaší škole.

Tak hurá na to! Těšíme se na vás :).

Autor: Lukáš Vobecký, 2. 12. 2016

Hlavní partneři

LanCraft eSuba

Hlavní mediální partner

Evropa 2

Partneři

Comgad Blindbox Gamlery SCORE
MSI Yenkee

Mediální partneři

SkillZone